START     CENNIK   O LAKIERNI   KONTAKT    
    
 
 

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Polską firmą . Początkiem działalności była renowacja felg. Zmuszeni byliśmy do stworzenia własnej lakierni bo żadna z lakierni nie była w stanie zagwarantować jakości jaką chcieliśmy otrzymać. W krótkim czasie opracowaliśmy procedury dzięki którym felgi poddawane renowacji w naszym zakładzie cięko odrónić od nowych.

Kolejnym krokiem było rozszerzenie oferty w stronę rynku budowlanego. Od dłuższego czasu posiadamy stałe już umowy na malowanie poręczy, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, parapetów, rynien, itp.

Nie skupiamy się tylko na dużych zleceniach. Jesteśmy w stanie odnowić stare maszyny do szycia typu SINGER (sami kolekcjonujemy tego typu zabytki), rowery nowe i stare, lampy, kosiarki itp.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

   
 
  Start Oferta Cennik O lakierni Kontakt © 2008 by livree.pl Wszelkie prawa zastrzeżone  
 
lakiernia proszkowa Warszawa, renowacja, kosze na drewno, piaskowanie, malowanie, spawanie felg, usługi slusarskie, piaskowanie elementów motocyklowych, wahaczy, baków, rowerów, piaskowanie motocykli, renowacja motocykli, szkiełkowanie elementów motocyklowych, lakiernictwo proszkowe, ral, ¶rutowanie, lakiernia proszkowa, piaskowanie Warszawa, atrakcyjne ceny, krótkie terminy